Problem z zasypianiem, myśli o śmierci i koszmary nocne

Witam. Mam problem z zasypianiem..czuje jak moje serce szybko i mocno bije..Boje się, że jak zasnę to się już nie obudzę, albo że ktoś z moich bliskich umrze, nękają mnie mysli o śmierci, mam koszmarne sny. Co robić, proszę o pomoc

Witam,

z opisu widać, że zasypiając doświadcza Pan silnego lęku. Warto byłoby określić skąd się ów lęk bierze i co go zmniejsza bądź nasila. To z kolei wskaże sposoby radzenia sobie z nim. Ale to zdecydowanie temat na konsultację - proponuję zgłosić się do specjalisty.

Pozdrawiam!

Problemy, które Pan/Pani opisuje są wskazaniem do konsultacji z lekarzem psychiatrą, psychologiem lub terapeutą.

Pozdrawiam!

Witam. Proszę nie zwlekać i jak najszybciej udać się po pomoc do psychologa, psychoanalityka, psychiatry. Opisuje Pan olbrzymią siłę lęków i skupienie na nich uwagi, co powoduje samowkręcanie się w niebezpieczne rejony. Trzeba znaleźć przyczyny powstania lęków i uleczyć własne emocje. Powodzenia

Szanowny Panie,

Sądzę, że w sytuacji pojawiającego się niepokoju pomocne będą konsultacje psychologiczne.
Miejscowo mogą Panu pomóc zioła, leki ziołowe na uspokoijenie dostepne w aptece bez recepty.
Sugeruję jednak rozważyć udanie się do psychologa, który pomoże Panu określić pochodzenie przeżywanego niepokoju, a następie zająć się pracą nad jego zminimalizowaniem.

pozdrawiam,
Maria Czemińska
kontakt do mnie:
mozebyclepiej.pl