Oparzenia pępka jako fantazja erotyczna

Moje oparzanie pępka nie jest źródłem zmartwień. Pępek oparzam ze względu na taką potrzebę, podniecenie jest ,,przy okazji". Kiedy się zagoi znowu czuję potrzebę, aby to zrobić. Nie współżyję i nie współżyłem, nie czuję tej potrzeby, paradoksalnie mój popęd przy tej dewiacji jest dość niski, a większą przyjemność sprawia mi samo oparzenie niż podniecenie. Co do bezpieczeństwa nigdy nie miałem z tego powodu jakiegokolwiek problemu ze zdrowiem. To zachowanie odkryłem chcą sobie to po prostu zrobić

Dzień dobry.

Nie zadał Pan żadnego pytania, a, jak Pan opisuje, Pańskie zachowanie nie stanowi dla Pana problemu, trudno więc odnieść się do Pańskiego postu.

Pozdrawiam.