Opinia o tabletkach ze środkami z energetyków

Czy tabletki do rozpuszczenia w wodzie z środkami z energetyków są równie niezdrowe jak tradycyjne napoje energetyzujące?

Witam, niestety kwestia szkodliwości produktów energetyzujących leży w ich składzie, tak więc niezależnie od formy spożywania takiego produktu jego działanie na układ nerwowy będzie podobny. Należy pamiętać, że produkty te przy byt częstym spożywaniu mają niekorzystne działanie na nasz organizm i mogą szkodzić zdrowiu. Dodatkowo napoje energetyzujące zawierają cukry proste, które sprzyjają przyrostom masy ciała. Pozdrawiam.

Witam serdecznie,

Nie znam składów wszystkich tego typu tabletek i od różnych producentów jednak według mnie są one porównywalne w działaniu do typowych napojów energetycznych i równie niezdrowe. Nie polecam tego typu napojów ani tabletek.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk