Organiczne zaburzenia psychiczne dotyczące diety

Leczę się u psychiatry. Mam organiczne zaburzenia nastroju. Mam problem ze stosowaniem diety. Np jedzenie, które jest dla mnie zdrowe wydaje mi się obrzydliwe- dla przykładu podam że np podczas spożywania owsianki czy kleistej kaszy wydaje mi się że spożywam ludzką ślinę. Skąd te wyobrażenia ?

Aleksander Ropielewski

Mogą one wynikać z nieprawidłowych skojarzeń lub doświadczeń z przeszłości. Aby ustalić odpowiedź konieczna jest pogłębiona rozmowa.