Paraliżujący strach i ciągły stres u 18-latki

Witam. Mam 18 lat a moim problemem jest to że się wszystkiego boję, wszystkiego co jest związane z moim życiem. Stres mnie nigdy nie opuszcza i często sobie z nim nie radzę. Niekiedy nie jestem w stanie wykonywać podstawowych rzeczy takich jak pisanie sprawdzianu czy wyjście na ważne spotkanie. Strach całkowicie mnie paraliżuje. Nie daje sobie już rady i nie wiem co z tym zrobić. Bardzo prosze o pomoc.

Dzień dobry,
Zachęcam do spotkania z psychologiem / psychoterapeutą. To spotkanie będzie dla Pani bardzo pomocne - obiecuję :). Serdecznie pozdrawiam,Dorota Szykulska-Paprocka