Po czym sprawdzić czy mężczyźnie na mnie zależy?

Mój chłopak, w sumie to były chłopak powiedział, że chce przerwy, więc zerwał ze mną.. Zauważyłam, że zrobił się trochę dziwny.. jak nigdy tego nie robił tak teraz zaprasza wiele dziewczyn do znajomych na facebooku. Mówi, że jestem miłością jego życia, ale nie wygląda by mu zależało.. Co mam myśleć? Sama już na prawdę nie wiem. Co on może mieć na myśli mówiąc '' przerwy ''?

Witam,

Z Pani opisu wynika, że były partner najprawdopodobniej sam nie wie czego chce lub chce bliskości z Panią jednocześnie korzystając z innych związków lub przelotnych znajomości. Być może jeszcze nie dojrzał do bycia w trwałym związku. Zachęcam do skorzystania z owej przerwy i zastanowienia się czego Pani chce dla siebie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik