Podryw przez grę w karty

W tym roku na obozie wzięłam karty ,,flirt,, graliśmy całą paczką. Raz grałam sama z kolegą, ponieważ wszyscy inni grali w piłkę nożną. Po około 2 minutach położył się koło mnie i dawał mi karty typu : chodzmy na spacer, usta jak cukierki, czy mam szansę itd. Nie wiem co mam o tym myśleć pomóżcie proszę
KOBIETA ponad rok temu

Karty "Flirt" dają okazję do tego, by w formie zabawy okazać komuś swoją sympatię. O wiele łatwiej jest poinformować o swoich uczuciach, przekazując kartę, niż narażać się na ośmieszenie osobistym wyznaniem. W przypadku kart do "flirtu" można się usprawiedliwić, że to była tylko gra.
Najlepszym doradcą weryfikującym szczerość wyznań kolegi będzie po prostu czas. To czas pokaże, czy chłopak podejmie inicjatywę, jeśli nie został "odepchnięty" w grze.
Nie piszesz, jakimi kartami odpowiadałaś koledze, a myślę, że jest to ważne. Jeżeli kolega nie wykaże inicjatywy w Waszej relacji, a Ciebie nadal będą męczyć wątpliwości, po prostu z nim o tym porozmawiaj.

witaj
to był taki sposób na podryw, a od Ciebie ten sposób wymaga asertywności czyli umiejętności odmawiania i patrzenia na sytuację w kategoriach co tobie pasuje a co nie.
jak skuteczny sposób i nie czujesz żeby w jakiś sposób naruszył twoje granice.
pozdrawiam
a.s

Witaj
Z opisu tego co się zdarzyło, nie wyciągałabym daleko idących wniosków, chłopakowi mogło chodzić o sprawdzenie co o tym sądzisz, natomiast jak to wpłynęło na ciebie to druga sprawa. Zdarza się ,że w wieku nastoletnim ludzie próbują zbliżyć się do drugiej osoby płci tej samej , ale jeśli nie było to poparte dalszym ciągiem zdarzeń to możesz traktować to jako żart lub sprawdzanie - co o tym sadzisz. Pozdrawiam