Pogorszenie się relacji w małżeństwie po porodzie

witam, mam na imie milena, jestem z mezem od 8. mamy dwóch synów bliźniaków obecnie maja prawie 3 lata. moj problem polega na tym ze od czasu ciazy nasze wzajemne relacje sie pogorszyły, przez okres ciazy musielismy bradzo uwazac w trakcje zblizen i to zaowocowało tym ze "wyłaczałam sie" aby powodowałac skurcze macicy(jakie miały miejsce po sexie) i niestety taki stan juz mi został do dzis nie wiem co juz zrobic, nie moge sie na tym skupić, zrelaksowac itpi.bardzo prosze o porade .

Można spróbować zrobić to we własnym zakresie. Dobrym pomysłem byłoby także skorzystanie z pomocy psychoterapeuty pracującego z parami i małżeństwami.