Postępujące problemy z chodzeniem przy SM

Witam. Chcialam zapytać, czy możliwe jest SM przy następujących objawach: postepujace problemy z chodzeniem( kolana uciekaja do tylu, spowolnienie, brak rownowagi), brak objawów ze strony rąk jak i innych powszechnych manifestacji ze strony CUN. W mri wyszły zmiany, jednak w czasie badania neurologicznego nie stwierdzono odchyleń( oczywiście poza chodem). SLA wykluczono na podstawie badania neuro jak i EMG. Proszę o pomoc, jestem w kropce.

Witam , nie jestem niestety w stanie powiedzieć nic autorytatywnego na podstawie ww. badań! Nie istnieje diagnozowanie ani leczenie na odległość-przez internet!!!!!!! Proponuję konsultację w Krakowie!!! z.żurawski