Poświęcenie się dla małżeństwa

Powiedzialam mojej mamie ze nie jestem szczesliwa w malzenstwie i ze chce się rozsztac z mezem a mamy czworke dzieci z mezem przeważnie nam się nie układa.A mama mi poedziala zebym się poswiecila i wytrzymala w tym malzenstwie.Mama sama nie miała udanego malzenstwa do tej pory wiecznie się kloci z tata wiec myslalam ze mnie zrozumie i porze a ona kaze mi walczyc o cos na czym mi nie zależy.Nic nie czuje już do mojego meza nie wspolzylismy ze sobo chyba z pol roku bo on mnie nie pociąga.Pomozcie

Nieszczęśliwi rodzice wychowują nieszczęśliwe dzieci... W Państwa przypadku zalecam podjęcie próby odbudowania ciepłych relacji, pomocna okazać się może terapia par.

Może warto zacząć od rozmowy z mężem? Pytanie czy on także czuje rozpad relacji małżeńskiej i co czuje w związku z tym?
Także wizyta u terapeuty specjalizującego się w terapii par i małżeństw pomogła by Państwu podjąć decyzje dotycząca ratowania małżeństwa i pracy nad relacją i więzią lub tez nad godnym rozstaniem.