Problem z awanturującymi się sąsiadami

Witam. Mam problem z sąsiadami ciągle awantury i krzyki w dzień i w nocy nie dają spać . codziennie przyjeżdża policja ich uspokajać ale to też działa na chwile. Czy jest możliwość zrobienia coś z nimi znaczy się zgłoszenia ich gdzieś może inne instytucje mogły by im pomóc? a dodam jeszcze ze do pomocy społecznej Wysłałam meila ale też nie było odzewu

Witam. Można wzywać Policję, dać sprawę do Sądu i są za takie zachowania- wykroczenia grzywny, mandaty, areszt. Takie kary mogą ich odstraszyć.
Magdalena Brabec

Witam Panią
Ma Pani możliwość zgłoszenia sprawy do MOPS-u, może Pani tam pójść z prośbą z informacją że według Pani w tym domu dzieje się źle, jest Pani zaniepokojona i prosi Pani o wgląd w sytuację, ma Pani możliwość zgłoszenia sprawy do wspólnoty mieszkaniowej / spółdzielni mieszkaniowej / właściciela kamienicy itd celem eksmisji lokatorów/. Ma Pani możliwość zgłoszenia sprawy do Straży Miejskiej, Pożarnej (zagrożenie pożarowe) - jak ktoś pod wpływem alkoholu to nie do końca wiadomo co zrobi itd.
Anna Suligowska