Problem z poznawaniem ludzi przez portal społecznościowy

Mam problem poznawaniem ludzi poprzez portal badoo,problem pianiem co mam pisac do ludzi o czym rozmawiac bo jak pisze do osb nieraz pisza ze mna a le czesc ignoruje czy bado dobra strona jest na poznanie ludzi czy lepiej wyjsc do ludzi poznac ich?

Ważne, żeby sam Pan sobie odpowiedział na pytanie, co jest dla Pana bardziej istotne?

Mgr Adam Horak Psycholog

Z całą mocą stawiałbym na kontakty w realności nawet kosztem portali społecznościowych. Internet trochę przypomina protezę, ale ona nie jest Panu potrzebna. To fakt, że poznając ludzi na portalach społecznościowych, ukryć swoje problemy jest o wiele łatwiej niż podczas spotkań na żywo. Jednak znajomości nawiązane na żywo są atrakcyjniejsze i zazwyczaj trwają znacznie dłużej niż te, które zostały nawiązane tylko przez internet.