Poznanie mężczyzny na portalu internetowym i otrzymanie zaproszenia do hotelu

Witam Serdecznie jestem osobą nie pełnosprawną w stopniu znacznym ale chodzącą mam 20 lat mój problem polega na tym że około 2 tygodni temu poznałam na portalu internetowym pewnego mężczyznę po 30 też niepełnosprawnego lecz poruszającego się na wózku elektrycznym od tej pory piszemy i gadamy ze sobą po kilka godzin dziennie przeważnie przez komórkę , zostałam przez niego obecnie zaproszona do hotelu we Wrocławiu ale nie wiem czy na to jeszcze nie za wcześnie na takie zapoznawanie się . Poradźcie

Jeżeli nie czuje się Pani gotowa na takie spotkanie - najlepiej nie robić nic na siłę i powiedzieć o swoich obiekcjach swemu przyjacielowi. Dopiero gdy poczuje Pani, że "nadszedł odpowiedni moment" będzie najlepiej dla Pani by odbyć spotkanie "na żywo". A Pani przyjaciel powinien uszanować Pani uczucia i decyzje - jeżeli by się zdarzyło inaczej, będzie to dla Pani znak, że nie myślał o Pani w tych samych kategoriach, jak Pani o nim. Pozdrawiam.

Spotkanie w hotelu oznacza spedzenie razem nocy, a spedzenie razem nocy "pachnie" seksem. Czy jest Pani na to gotowa z mezczyzna, ktorego nie widziala na zywo, nie rozmawiala?
Seks jest budujacy, gdy towarzyszy mu bliskosc emocjonalna, zaufanie, zaangazowanie.
Czy nie czulaby sie Pani bezpieczniej, gdyby na pierwsze spotkanie wybrac kawiarnie?

Jeżeli ma Pani potrzebę zaspokojenia seksualnego to (pamiętając o zabezpieczeniu) czemu nie. Jeżeli niczego takiego partner nie proponował to zawsze po poznaniu bliższym może Pani odmówić. Łatwiej będzie Pani wtedy gdy poprosi kogoś znajomego lub z rodziny o asystowanie bezpośrednie lub dyskretne przy spotkaniu.
Pozdrawiam.

Witam Panią,

poznawanie się przez internet jest zawsze obarczone ryzykiem i nie ma znaczenia, czy jest się osobą w pełni sprawną, czy niepełnosprawną. Problem jest zawsze uniwersalny – czy rzeczywiście mamy do czynienia z osobą, za którą się druga strona podaje.

Pisze Pani, że została zaproszona do hotelu w innym mieście, co będzie wiązało się nie tylko z dłuższą wycieczką, ale również z tym, że znajdzie się Pani w obcym mieście na spotkaniu z osobą, której Pani prawie nie zna. Na dodatek druga strona może mieć oczekiwanie, że spędzą Państwo razem noc - ma Pani pełne prawo nie czuć się na to gotowa. Warto to sobie przynajmniej wyjaśnić. Jednak zakładam, że propozycja mogła przewidywać także dwa oddzielne pokoje hotelowe.

Być może lepszym pomysłem byłoby, gdyby do pierwszego spotkania doszło na bardziej bezpiecznym gruncie niż hotel w innym mieście, np. restaurację w Pani mieście?

Gdyby jednak zdecydowała się Pani na wspomnianą w pytaniu propozycję, proszę by zadbała Pani o swoje bezpieczeństwo. By pojechała tam Pani z bliską osobą, która będzie w pobliżu, gdyby Pani jej potrzebowała. Być może dobrym pomysłem będzie także ustalenie jak najwięcej informacji o osobie, z którą zamierza się Pani spotkać, i przekazanie ich, na wszelki wypadek, zaufanej osobie?

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel