Problem z zazdrością w związku

Byłem z dziewczyna 1,5 roku. Ostatnio ona pisała z innym facetem zauważyłem to ponieważ wszedłem jej na Facebooka. Domyslila sie ze to ja i zerwała co mam robić ?

Witam !
To częsty problem w związku , osoby nie pamiętają że mamy osobno swoje sprawy i w odpowiednim czasie nie potrafią ustalić granic, a kiedy je lamią to widzą tylko jedno wyjście -rozstanie. Takie sprawy ustalamy na samym początku , bo zaufanie to podstawa związku. Jeśli zerwała , a wiesz że nie można jej już przekonać to nic nie da się zrobić , jeśli Ci zależy to spróbuj przeprosić i zapytać ją co zrobić bo to z nią byłeś w związku.
Pozdrawiam

Witaj,
po prostu na tymże fb.spróbuj do nie napisać i zaproponować spotkanie.Skoro udostępnia swoją korespondencję,nie zrobiłeś niczego niewłaściwego.
Pozdrawiam.