Problem ze wstawaniem porannym u 18-latki

Mam takie nietypowe pytanie. Od kilku dobrych lat mam problem ze wstawaniem porannym. Budzik nie potrafi mnie obudzić, domownicy również nie mają już siły na budzenie mnie. Mam już 18 lat i niedługo chciałabym iść do pracy a jak wiadomo trzeba do niej wstać no i do szkoły również trzeba punktualnie a nie ciągłe spóźnienia.. Proszę o konkretną poradę, psycholog też rozkłada ręce. I to dzieje się niezależnie od tego czy pójdę spać wcześnie czy późno. Bardzo chciałabym wstawać wcześnie. Dziękuję.

Witam !
Prawdopodobnie ma pani rozregulowany zegar biologiczny i trzeba nauczyć się odpowiednich nawyków aby znowu był sprawny. Może pani psycholog nie zna takich technik. Niestety trzeba znaleźć odpowiednią osobę, może przez internet lub osobiście - bo na forum nie da się tego opisać, żaby się pani nauczyła potrzebna jest wizyta. Pozdrawiam

Witam. Jak psycholog rozkłada ręce to przez internet jeszcze trudniej. Może ma pani ukryte przed samą soba powody żeby nie wstawać. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą psychoanalitycznym.
Magdalena Brabec