Problem ze znalezieniem dziewczyny na stałe u 22-latka

Witam. Mam problem ze znalezieniem dziewczyny na stałe... Jestem typem intelektualisty, który mnóstwo analizuje.Jestem studentem, nie wierzę w Jezusa itp.Mam czasem wrażenie, że jestem za mądry na te wszystkie historie miłosne, często w myślach mówię sobie że jeszcze mam na to czas.Ale natura domaga się bliskości.Jak ja zaparty w takie myśli mam w. końcu odważyc się na coś bliższego jesli wszystko tak analizuje. Kręcą mnie tylko kobiety.Czy czekanie na coś co może "kiedyś przyjdzie "da coś?

Z Pana wypowiedzi wnioskuję, że rzeczywiście ma Pan sposobność do komplikowania spraw. Pewne sprawy zdecydowanie lepiej rozwiązują się same, a myślę przebiega w działaniu.