Problemy z logiką, koncentracją, mówieniem

witam Nigdy nie spotykalam sie z znajomymi po szkole, nie lubilam przerw poniewaz stalam z boku. Czy moglam powielic wzorzec mamy ktora nie pracowala, nie przyprowadzala znajomych? tworzy sama powierzchowne kontakty z ludzmi, a wlasciwie prawie wogole nie wychodzi do nich, tylko ogrodek, maz I my. Mam problem z logika, kojarzeniem, mowieniem. Mam zal do rodzicow.Nie mam ochoty pracowac, boje sie przez tzw pustke w glowie, ciagle milczenie, mysli s.ktorych nie moge opanowac, lek, strach.

Wychowanie i wzorce rodziców maja ogromny wpływ na rozwój dzieci. Jednak rodzice też nie do końca wybierają to, jacy są. Jak rozumiem mam jest szczęśliwa, jej potrzeby i oczekiwania są spełnione, dla niej ten wzorzec jest wystarczający. Pani cierpi i potrzebuje zmiany. Warto zatem skupić się na tej zmianie- umówić się na diagnozę psychiatryczną oraz skonsultować z psychologiem i rozpocząć psychoterapię.

Dzień Dobry Pani,

Odpowiadam na Pani pytanie twierdząco: Tak, jest bardzo prawdopodobne, że powieliła Pani wzorzec Mamy.

Nigdy nie jest za późno, a to że zrobiła Pani mały krok w kierunku zmiany, to jest w Pani auto motywacja, by nie godzić się na "bylejakość".

Ma Pani prawo do spełnienia, do poprawy jakości swojego życia i życia po swojemu, czego Pani serdecznie życzę.

Gdyby miała Pani życzenie właśnie ze mną porozmawiać, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu, na Skype, lub telefonicznie.

Irena Mielnik-Madej
Tel. 502 749 605

Witam, napisała Pani że nie spotykała się Pani ze znajomymi po szkole, nie lubiła przerw ponieważ stała z boku. Myśli Pani że powieliła sposób funkcjonowania mamy, ma do rodziców żal. Być może wzorzec jaki otrzymała Pani w domu ma związek z obawami w nawiązywaniu kontaktów, wycofania, jednak może Pani to zmienić. Proszę skorzystać z pomocy psychologa i psychoterapii. Porozmawiać o swoich potrzebach, jakie zmiany chciałaby Pani wprowadzić w swoim życiu, jak to osiągnąć. Pozdrawiam serdecznie