Problemy z osiągnięciem orgazmu u 30-latki

Witam,mam 30l i nigdy nie miałam orgazmu.Miałam kilku partnerów,obecnie mam męża,który mnie wspiera i akceptuje,z którym mogę o wszystkim porozmawiać.Lubię sex,pieszczę się sama,jestem bardzo otwarta i to ja mam "większy temperament" i potrzeby.Mimo to zawsze dochodzę do momentu, w którym towarzyszy mi uczucie,że dłużej nie wytrzymam i coś się stanie,po czym cały stan podniecenia mija.Ćwiczę mięśnie Kegla,jestem zdrowa,mam wiedzę teoretyczną,którą wprowadzam w życie,a jednak nic to nie daje.

Witam. Zachęcam do skonsultowania się z seksuologiem. Być może będzie pomocne wsparcie psychoterapeutyczne, ale to warto wcześniej omówić z seksuologiem. Pozdrawiam

Witam, wygląda na to, że podłoże problemu ma charakter psychologiczny, utrwaliła się u Pani silna reakcja lękowa, która pojawia się jak rozumiem tuż przed orgazmem.Wyciszenie tej reakcji jest możliwe pod wpływem psychoterapii.Sugeruję udanie się do psychologa -seksuologa. Pozdrawiam