Problemy z pamięcią przy ciężkiej depresji

Od paru lat jestem w sobie zamknięty, czuję i lekarze potwierdzili że to ciężka depresja : najgorsze w tym że zapominam na bieżąco ważne sprawy a prowadzę firmę więc nie powinienem co stawia mnie w bardzo złym świetle.
ponad rok temu

Witam!
Problemy z pamięcią są niestety bardzo częstym problemem osób cierpiących na depresję. Tylko skuteczna walka z chorobą podstawową umożliwi zniwelowanie powyższych problemów. Proszę naświetlić problem lekarzowi prowadzącemu. Być może konieczna będzie zamiana leków bądź modyfikacja dawek dotychczas przyjmowanych preparatów.

Dzień Dobry Panu,

Sugerowałabym suplementację przede wszystkim magnezem, wit. B1, wit. B2, B6, wit. B12, wit. D3, kwas foliowy (w porozumieniu z lekarzem) - niedobory w/w są przyczyną symptomów zmęczenia, depresji,
obniżonej zdolności koncentracji, amnezji, roztargnienia i bezsenności.

Życzę Panu zadowalającego stanu zdrowia,
irena.mielnik.madej@gmail.com