Problemy ze snem, wodniste stolce i ulewanie u 2-miesięcznego dziecka

Moja córka ma niecałe dwa miesiące. Od urodzenia ma problemy ze snem. Prawie w ogóle nie sypia jeśli usnie cały czas się kręci. Ma bardzo wodnistą kupę. Jest jasno żółta i konsystencji wody. Prócz tego harczy jej oddech a przy ulewaniu wypluwa flegmę. Bardzo często płacze. Byłam u lekarza to powiedział ignorując ze to normalne. To jest moje trzecie dziecko i do tej pory tak nie było. Mała karmione jest piersią

Aleksander Ropielewski

Objawy są niespecyficzne dlatego bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi i jedyne co mogę zasugerować to kontakt z innym lekarzem.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić co jest przyczyną takiego stanu. Proponuje udać się do innego lekarza.

Pozdrawiam.