Przyczyny powiększania się brzucha

od kilku miesiecy rosnie mi brzuch zle mi z tym gdyz zawsze bylam szczupla cwicze jem starannie ale chcialam jakies srodki farmaceutyczne ktore pomoga mi schudnac

Witam,
jeżeli przyczyny powiększającego się brzucha nie są związane ze zdrowiem to przypuszczam, że większość zgromadzonej tkanki tłuszczowej poprostu odkłada się tam. Proszę zastanowić się nad tym co Pani je, może wyłapie Pani błedy, ewentualnie udać się na konsultację dietetyczną.
Pozdrawiam