Przykre słowa męża powtarzane od lat

dlaczego tak jest. kocham mojego męża z całego serca oddała bym mu wszystko, ale ciągle słyszę te same słowa od lat. To twoja wina, to przez ciebie, zniszczyłaś moje życie, nic przy tobie nie mam itd. Nigdy go nie kłamię wiem że to są odważne słowa ale naprawdę jestem lojalna wobec niego, a on uważa że go okłamuję. Czuję się przez to bardzo samotna z każdym dniem pomóżcie mi to zrozumieć. Patrycja

Witam, wygląda na to, że Pani jest lojalna wobec męża. Ale mąż wobec Pani nie. Takie nieustanne obwinianie jest bardzo raniące i niszczące. Sugeruję terapię małżeńską. Jeżeli mąż nie będzie chciał się w nią zaangażować, proponuję psychoterapię własną. Być może warto przyjrzeć się temu dlaczego tkwicie Państwo w raniącej relacji. Pozdrawiam