Ratunku! Jak mam przetrwać w szkole?

Już nie mam siły znowu tam jutro pójść, do tej szkoły, nie mam siły znosić tych ciągłych upokorzeń i poczucia, że jestem najgorsza w klasie. Czasami na lekcjach nie mogę się opanować i napływają mi łzy do oczu i wtedy obiecuje sobie, że to mój ostatni dzień w szkole. Dzisiaj wieczorem znów mam w ręce nóż i obiecuję sobie, że się zabiję, nie wiem czy to wytrzymam do jutra. Proszę o szybki ratunek.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Piszesz już kolejny list. Proponowałam Ci skorzystanie z pomocy telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111). Telefon jest bezpłatny i anonimowy. Pracują tam specjaliści, którzy będą w stanie pomóc Ci znaleźć rozwiązanie Twoich problemów. Spróbuj skorzystać z tej możliwości.

Twoje samopoczucie jest złe i ciągle się pogarsza. Nie napisałaś nic na temat Twoich stosunków z rodzicami i nauczycielami. Również u nich możesz szukać pomocy. Jesteś niepełnoletnia, więc to rodzice mają obowiązek zapewniać Ci bezpieczeństwo i interweniować w Twojej sprawie. Spróbuj wykorzystać te możliwości.

Pozdrawiam