Rozstanie a szanse na uratowanie związku

Byłam w związku 3 lata. 1 rok na odległość, 2 kłócił się ze mną żebym z nim mieszkała a jak zamieszkałam to po roku zerwał. W marcu zrobił mi niespodziankę urodzinową, kwiecień/maj był bardzo zakochany. W czerwcu zerwał. Nie wypowiada się najlepiej na mój temat mimo że to on mnie zranił. Do tego co jakiś czas się odzywał bo niby chciał się przyjaznić dopóki mu kazałam przestać. Teraz szaleje w klubach i ,,wyrywa" jest szansa na powrót? zatęskni? minęło 5 miesięcy a ja dalej go kocham.

Z moich doświadczeń wynika, że jeśli chłopakiwi/mężczyźnie zależy na związku to o niego i o swoją partnerkę dba. Pani były chłopak nie dość, że wypowiada się nie najlepiej na pani temat, to najwyraźniej zainteresowania nie wykazuje. Zachęcałabym raczej do pogłębionej analizy własnych uczuć, tego, co panią utrzymuje w przywiązaniu do niego, na przykład podczas psychoterapii. Jest to dla pani trudna sytuacja i chyba utrudnia cieszenie się życiem.

Elżbieta Grabarczyk
http://ppp-salamandra.blogspot.com/

Proszę Pani, z Pani informacji nie wynika że Wasz związek był tak samo ważny dla Pani i partnera. Ten Pan jest bardzo niedojrzały - wynika to z Pani opowieści. Nie widzę żadnych szans na poważny związek. Być może stanie się to dopiero wtedy, gdy Pan zmęczy się "wyrywaniem" i zatęskni za spokojem i stabilizacją. A na pewno nie w najbliższym czasie. Na Pani miejscu szybko bym się odkochała. Strata czasu i zdrowia na czekanie na takiego niestabilnego partnera.
Pozdrawiam serdecznie w nowym roku, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl