Rozstanie a urwanie kontaktu

Rozstałem się po roku z dziewczyną na początku chciała być na etepie kolega/koleżanka następnie przestałem odpisywać na jej wiadomosci odpisałem następnie ona napisała że chce urwać kontakt co jest powodem ?

Witam,
Prawdopodobnie nie jest Pan jeszcze pewien swojej decyzji,ale zamiast otwarcie się do tego przyznać,odpowiada Pan na ew.wiadomości swojej przyjaciółki.Taka sytuacja nie stwarza atmosfery wiarygodności,w dodatku mogła spowodować chęć rewanżu i postawić Pana w sytuacji podobnej,poczym ,również podobnie zaprzestać kontaktów.
Skoro więc już Pan wie,że to gra i w dodatku bolesna,proszę zadecydować jak człowiek świadomy:co dalej.I trzymmać się tej decyzji,nawet,gdy brzmi ona "nie jestem pewien".
Nie udawać pewnego.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Niestety, na to pytanie nie zna odpowiedzi nikt oprócz Pana dziewczyny. Czy jest możliwe, abyście spotkali się, porozmawiali, wyjaśnili sobie zaistniałą sytuację i (jeśli rzeczywiście partnerka jest pewna rozstania) pożegnali się wprost?

Pozdrawiam!