Rozstanie po przyznaniu się do zdrady

witam,mam problem i nie potrafie sobie poradzić proszę o pomoc! Jestesmy ze soba pol roku ale znamy się bardzo długo.Wyznałam chłopakowi ze zdradziłam go pod wpływem alkoholu na początku związku tylko przez pocałunek z kolega, rozstaliśmy się przedwczoraj. Wczoraj zaś spotkaliśmy sie żeby to jeszcze przeanalizować i dal mi pierwsza szanse zaś dziś zadzwonil i powiedzial ze potrzebuje czasu i jak mam go odzyskac jest dla mnie najwazniejszy. Żaluje bardzo tego co zrobiłam i bardzo go tez kocham

Dzień dobry,

Wydaje się, że w opisanej sytuacji trzeba czekać na odpowiedź chłopaka. I pogodzić się z jego wyborem - bez względu na to, jaki by był.

Pozdrawiam.

W tej chwili nie pozostaje Ci nic innego jak poczekać spokojnie na jego decyzję, najwyraźniej chłopak potrzebuje teraz czasu żeby ułożyć sobie wszystko w głowie i przejść do porządku dziennego. Daj mu więc ten czas, postaraj się wstrzymać emocje i nie atakować go milionami smsów zapewniając o swojej miłości itp. Jeśli jego uczucie było równie silne jak Twoje to jest duża szansa na happy end całej tej historii- w końcu każdy z nas ma prawo do błędu, najważniejsze to wyciągać z nich nauczki na przyszłość ;) pozdrawiam i życzę powodzenia, Monika