Rozstanie z kobietą i widywanie z córką

witam od 2 lat rostałem się z kobieta z która mam dziecko miałem. Ja poznawałem nowe kobiety.Ona poznala faceta który mnie nenawidzi w tym czasie się pokucilismy i sodzimy się już od 1.5 roku musze teraz przez osierodek widywać córke bo ona mi nie pozwala brac jej do swojego domu zostało jeszcze jedno spotkanie i wtedy będzie raport prawdopodobnie będę mógł brac córke ,Teraz ona się zmienila ale Ja już nie mogę nawet na nia patrzeć i się zastanawiam czy odejść i zostawić córke?

Witam,
Rozumiem, że sytuacja, w jakiej Pan się znajduje jest bardzo trudna, pewnie jest Pan już psychicznie wyczerpany konfliktem z byłą partnerką, w takiej sytuacji naturalne jest, że pojawia się chęć ucieczki, rzucenia wszystkiego, rozpoczęcia nowego życia z dala od przeszłości. Proszę jednak pomyśleć, że tutaj nie liczą się tylko uczucia Pana i partnerki, ale także córki, proszę pomyśleć o niej, co dla niej będzie najlepsze. Posiadanie dziecka to odpowiedzialność, dziecko potrzebuje bliskości z obojgiem rodziców, nawet rzadkie kontakty z ojcem będą dla córki bardzo cenne. Jeśli teraz zerwie Pan kontakt, to później, gdy córka będzie starsza, bardzo trudno będzie tę więź odbudować, córka będzie miała żal do Pana i może być jej trudno wybaczyć. Proszę się nie poddawać i walczyć o córkę.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel