Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozstanie z kobietą i widywanie z córką

witam od 2 lat rostałem się z kobieta z która mam dziecko miałem. Ja poznawałem nowe kobiety.Ona poznala faceta który mnie nenawidzi w tym czasie się pokucilismy i sodzimy się już od 1.5 roku musze teraz przez osierodek widywać córke bo ona mi nie pozwala brac jej do swojego domu zostało jeszcze jedno spotkanie i wtedy będzie raport prawdopodobnie będę mógł brac córke ,Teraz ona się zmienila ale Ja już nie mogę nawet na nia patrzeć i się zastanawiam czy odejść i zostawić córke?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu

Gdy ukochana osoba odejdzie

Nie odpowiem panu, sam pan musi zdecydować.

Absolwentka psychologii na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Udziela konsultacji dla dzieci i dorosłych.
0

Witam,
Rozumiem, że sytuacja, w jakiej Pan się znajduje jest bardzo trudna, pewnie jest Pan już psychicznie wyczerpany konfliktem z byłą partnerką, w takiej sytuacji naturalne jest, że pojawia się chęć ucieczki, rzucenia wszystkiego, rozpoczęcia nowego życia z dala od przeszłości. Proszę jednak pomyśleć, że tutaj nie liczą się tylko uczucia Pana i partnerki, ale także córki, proszę pomyśleć o niej, co dla niej będzie najlepsze. Posiadanie dziecka to odpowiedzialność, dziecko potrzebuje bliskości z obojgiem rodziców, nawet rzadkie kontakty z ojcem będą dla córki bardzo cenne. Jeśli teraz zerwie Pan kontakt, to później, gdy córka będzie starsza, bardzo trudno będzie tę więź odbudować, córka będzie miała żal do Pana i może być jej trudno wybaczyć. Proszę się nie poddawać i walczyć o córkę.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy