Rozstępy na brzuchu u 20-latka

witam mam pytanie. o czym mogą świadczyć rozstępy na brzuchu w tym przypadku? nie tak dawno zauważyłem że pojawiło się kilka czerwony rozstępów. co mam zrobić z tym

Magdalena Mroczek

Rozstępy na brzuchu pojawiają się przy szybkiej utracie lub zwiększeniu masy ciała. Aby je zmniejszyć można zastosować masaż skóry, który zwiększy jej ukrwienie, zdrowa dietę, zwiększyć aktywność fizyczna. W salonach kosmetycznych można tez wykonać specjalistyczne zabiegi usuwające rozstępy np. przy pomocy lasera. Leczenie należy wdrożyć szybko, bo białe rozstępy usuwa się już znacznie trudniej.