Rozwód w kilka miesięcy po ślubie i zdrada w związku

Co mam robić? Mam tysiące myśli. Raz go kocham raz nienawidzę. Znamy się 4 lata od 3 jesteśmy razem. Mieszkamy razem ponad 2. Pół roku temu był nasz ślub a pięć dni temu on powiedział ze przemyślał to i chce sie rozstac ze nie kocha ze to byl błąd ze chce rozwodu dowiedziałam sie ze poznał kogos 4 dni temu spotykali sie z nia. Bylam straszna sprawdzalam jego telefon poczte mieszalam w prace ale on nie chce dac nam szansy. Teraz sie nie odzywa.

Witam. Pewnie to straszne co Pani przeżywa, ale chyba nic Pani nie zrobi jeśli mąż nie zmieni zdania. Z drugiej strony gdyby zmienił, to rana jaka powstała mogłaby nie dawać pani szczęścia w tym małżeństwie.

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty i przepracowania zarówno uczuć i emocji związanych z burzliwym rozstaniem ale także przyczyn, które do tego doprowadziły. Poradzenie siebie zarówno z uczuciami, które pojawiają się teraz, jak i zmiana zachowania, myślenia ma szanse zaowocować poprawą relacji i odbudowaniem poczucia własnej wartości.

Witam, znalazła się pani w bardzo trudnej emocjonalnie sytuacji.Nie jest łatwo sobie poradzić z nieoczekiwaną zdradą kochanej osoby, zarówno wtedy gdy odejdzie, jak i gdy -co czasem się dzieje -wróci. Normalne w tej sytuacji są silne i bardzo ambiwalentne uczucia, warto dać sobie do nich prawo i nie tłumić w sobie. Zachęcam aby zadbała Pani o siebie i szacunek do samej siebie, proszę starać się unikać "błagania o powrót" Gdyby pojawiły się objawy załamania, depresji, proszę udać się do psychoterapeuty po pomoc, pomoże uporządkować myśli, zmobilizuje do dalszego życia. Pozdrawiam