Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rumień na twarzy a terapia Retinoidami

Mężczyzna lat 20, po półrocznej terapii retinoidami Mam problem z rumieniem na twarzy, zwłaszcza gdy się zdenerwuję/jest mi gorąco wychodzą mi czerwone plamy na policzkach i skroniach. Da się z tym coś zrobić? Terapię skończyłem kilka miesięcy temu.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Apteczka pierwszej pomocy

Czy wiesz jak powinna wyglądać apteczka pierwszej pomocy? Znasz wszystkie elementy, które powinny się w niej znajdować? O tym jak zaopatrzone powinny być apteczki pierwszej pomocy opowiada Artur Szymczak ? ratownik medyczny z Centrum Szkoleń Ratowniczych.

Witam! Przede wszystkim należy ustalić co jest przyczyną powstania rumienia i wdrożyć odpowiednie, celowane leczenie. Sugeruję wizytę u dermatologa.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy