Słyszenie krzyków

Witam :) Mam od dłuższego czasu , że słyszę jakieś krzyki ,jakbym miała swój świat mam wrażenie że każdy się na mnie patrzy ,mam spowolnioną reakcje .Co mam robić czy to choroba psyhiczna ?

Dzień dobry!

To może, ale nie musi być choroba psychiczna. Z pewnością powinna Pani jednak skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub lekarzem psychiatrą. Im szybciej znajdzie się Pani pod opieką, wsparciem specjalisty, tym lepiej - zarówno dla postawienia ewentualnej diagnozy i rozpoczęcia leczenia, jak i dla wykluczenia choroby.

Pozdrawiam!

Proszę się zgłosić do lekarza psychiatry. Na podstawie dokładnego wywiadu, objawów i badania będzie on mógł postawić szczegółowa diagnozę. Proszę jednak nie lekceważyć podobnych objawów, bo mogą świadczyć o rozwijającej się chorobie. Szybka reakcja i podjęcie leczenia daje nadzieje na szybka i pełna remisję choroby.