Sny o spadaniu w dół

Witam.Mam sen w którym spadam a jak uderzam o ziemie budze sie i całe cialo mnie boli jakbym naprawde spadla w duzej wysokosci.Dlaczego?

Witam. Zapraszam na terapię to może się Pani dowie, bo nie da się tak odpoweidzieć na pytanie, kiedy taki sens jest wyrwany z kontekstu. Trzeba o nim porozmawiać, zbadać.
Magdalena Brabec

Dzień dobry!

Nasze sny są zlepkiem codziennych wydarzeń, wspomnień, planów, wszelkich doświadczeń. Często w snach pojawiają się treści związane z wydarzeniami ważnymi emocjonalnie (które nas bardzo ekscytują albo bardzo martwią), ale niekoniecznie. W niektórych nurtach psychoterapii wykorzystuje się analizę snów, ale nie jest to możliwe bez osobistej dłuższe znajomości z konkretną osobą, bez znajomości historii jej życia, codziennych spraw itp. aby odpowiednio połączyć senne symbole ze sprawami danego człowieka.

Pozdrawiam!