Spadek wagi, dyspepsja, tłuszczowa biegunka i naczyniak wątroby

Witam, 29 lat, spadek masy 4 kg w 7 miesiecy, blade stolce,dyspepsja, epizod biegunki tluszczowej, zmeczenie - ct, mri - "typowy" wg radiologa naczyniak na watrobie - czy mozna go pomylic z przerzutem i czy duza szansa na chodzenie z niewykrytym rakiem trzustki tyle czasu bez leczenia?

czy mozna go pomylic z przerzutem?
- raczej nie ma takiej możliwości, gdyż naczyniaki mają bardzo charakterystyczną budowę różną od przerzutów
i czy duza szansa na chodzenie z niewykrytym rakiem trzustki tyle czasu bez leczenia?
- obecność raka jest także wykluczona na podstawie badania TK i MRI, nie ma powodu do niepokoju