Sposoby na odchudzenie brzucha i ud

Witam ,mam 19 lat . Chciałabym zrzucić parę kilo ( głównie z ud i z brzucha ) , nie odżywiam się źle , w moim jadłospisie znajdują się owoce i warzywa . Jednak nie mogę sobie z tym poradzić . Mam 165 cm i ważę 63 kg . Moja waga zawsze była utrzymana w 55 kg , a od jakiegoś czasu za szybko przybrałam czując się z tym źle . Proszę o jakieś rady .

Aleksander Ropielewski

Sugeruję ruchliwy tryb życia (przynajmniej pół godz. dziennie aktywności fizycznej) i kontakt z dietetykiem, który w krytyczny spsób przeanalizuje Pani jadłospis i zaproponuje odpowiednia dietę.