Sposoby na zwiększenie wzrostu w wieku 18 lat

Witam.Mam nurtujące pytanie.Co należy robić,a czego nie,aby zwiększyć szanse na to,że jeszcze w przyszłości urośniemy(mam 18 lat).Może są jakieś preparaty pobudzające hormon wzrostu?A może jakieś rozciąganie, dieta lub siłownia czy też uprawianie konkretnego sportu.Pytanie pojawiło się w mojej głowie, ponieważ jestem niższy od wszystkich moich rówieśników,a mimo to kiedyś pewna miła pielęgniarka stwierdziła,iż w przyszłości mogę być wysoki, bo mam dosyć nisko żebra.Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Witam,

Zarówno z zakresu dietetyki, jak i fizjoterapii nie ma sposobów na zwiększenie wzrostu. A kwestia dość niskiej lokalizacji żeber jak dla mnie kompletnie nieznana, ale nie wydaje mi się być dowodem popartym naukowo na osiągnięcie wysokiego wzrostu.