Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sprawdzone ćwiczenia na brzuch

Witam, jestem tutaj, ponieważ szukam [u]sprawdzonych[/u] porad dotyczących ćwiczeń na brzuch. Najpierw chcę pozbyć się tkanki tłuszczowej i tzw. "boczków", a następnie chcę się zabrać za rzeźbienie mięśni brzucha. Niestety przez posiadanie implantu w kręgosłupie mam trochę podcięte skrzydła, bo nie mogę biegać, skakać i obciążać kręgosłupach. PS. Trzymam się diety i chodzę na siłownię (gdzie ćwiczę głównie nogi oraz wzmacniam plecy).
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Właściwości korzenia żeń-szeń

Korzeń życia ? tak nazywany jest w azjatyckim obszarze kulturowym żeń szeń. Lekarz Leszek Walentynowicz udziela informacji, dlaczego warto dostarczyć organizmowi żeń szeń, zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym.

A jaki jest Pani wzrost i masa ciała? Na spalanie tkanki tłuszczowej najlepszy jest wysiłek tlenowy, a w Pani przypadku należy wybrać ten dla Pani bezpieczny - może orbitrek? Systematyczność w takich ćwiczeniach w połączeniu z ćwiczeniami ciężarem swojego ciała i zbilansowaną dietą powinny dać efekt. Jednak z uwagi na implant najlepiej jakby przed dobraniem aktywności fizycznej zobaczył Panią fizjoterapeuta w Pani rodzinnym mieście.

Fizjoterapeuta i dietetyk. Absolwentka Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy