Sprawdzone ćwiczenia na brzuch

Witam, jestem tutaj, ponieważ szukam [u]sprawdzonych[/u] porad dotyczących ćwiczeń na brzuch. Najpierw chcę pozbyć się tkanki tłuszczowej i tzw. "boczków", a następnie chcę się zabrać za rzeźbienie mięśni brzucha. Niestety przez posiadanie implantu w kręgosłupie mam trochę podcięte skrzydła, bo nie mogę biegać, skakać i obciążać kręgosłupach. PS. Trzymam się diety i chodzę na siłownię (gdzie ćwiczę głównie nogi oraz wzmacniam plecy).

A jaki jest Pani wzrost i masa ciała? Na spalanie tkanki tłuszczowej najlepszy jest wysiłek tlenowy, a w Pani przypadku należy wybrać ten dla Pani bezpieczny - może orbitrek? Systematyczność w takich ćwiczeniach w połączeniu z ćwiczeniami ciężarem swojego ciała i zbilansowaną dietą powinny dać efekt. Jednak z uwagi na implant najlepiej jakby przed dobraniem aktywności fizycznej zobaczył Panią fizjoterapeuta w Pani rodzinnym mieście.