Stany napięcia stresowego

Dzień dobry. Mam prawie codziennie, delikatne stany napięcia stresowego (pierwszy dzień był z delikatnym lekiem i brakiem apetytu, ale tylko pierwszy dzień), nie utrudniają mi one życia, po prostu, występują, reagują dobrze i ustępują po ziołowych lekach takich jak neospazmina czy calms (biorę tylko połowę zalecanej dawki). Stan ten utrzymuje się już drugi tydzień i napięcia są coraz słabsze, ale obecne. Czy powinienem się gdzieś zgłosić po poradę?? Pozdrawiam.

Lęk i stany lekowe najlepiej przepracować w konsultacji z psychologiem. Pomoże zrozumieć emocjonalne i osobowościowe przyczyny napięcia, a także poradzić sobie z nimi.