Jak się pozbyć igłofobii?

Jak sie pozbyc igłofobii?

Dzień dobry!

Leczenie zaburzeń lękowych (w tym fobii specyficznych) - jeśli rzeczywiście psycholog zdiagnozuje u Pana taki stan - jest procesem i nie jest możliwe opisanie go w uniwersalny sposób w formie kilku porad. W jaki sposób doskwiera Panu ten lęk?

Pozdrawiam!

Najlepsza metodą poradzenia sobie z fobią jest konsultacja z psychologiem i podjęcie psychoterapii. Pozwala ona zrozumieć i poradzić sobie z emocjonalnymi i osobowościowymi przyczynami zaburzenia.