Stosowanie leków na depresję i nerwowe tiki

Dzień Dobry,cierpiałam na depresje od dawna i zaczęłam się leczyć. Obecnie biorę Setaloft i Speridan 1mg.Mam nerwowe triki, nie lubię dotyku niektórych materiałów,bo zaraz potem muszę zamoczyć ręce w wodzie.Widzę Demony conajmniej raz dziennie, czuję się nie zrozumiana.Zdarzają się takie epizody:w pewnym momencie ludzie przestają mi odpisywać i się martwię czy to jakaś zmowa, ucinający się internet- to specjalnie na złość mi, denerwuję się, jak ktoś w pobliżu się śmieję, co mi jest? głosów brak.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, takie objawy moga sie składać na wiele jednostek chorobowych ale takze byc wariantem depresji. Zalecam udać sie do psychiatry celem oceny i włączenia odpowiedniej terapii. Pozdrawiam