Strach przed światłem

Witam! Mam problemy. Boje się światła w McDonaldzie, i Biedronce np. Boję sie dużych zgromadzeń ludzi. Nie lubie ludzi. Zaznaczam, ze kiedyś dużo piłem i paliłem narkotyki.

Witam, proszę zgłosić się na konsultacje do lekarza psychiatry, który po zebraniu szczegółowego wywiadu oraz postawieniu diagnozy zaproponuje odpowiednie leczenie. Pozdrawiam Danuta Michalczyk