Sytuacje, w których odczuwa się ból

Od dłuższego czasu czuję się coraz gorzej.Bardzo często mam sytuacje,w których nie wiem,czy to się dzieje naprawdę,czy to tylko sen.We śnie czuję ból,jak się obudzę to nie wiem,czy śpię,czy się obudziłam.Jak gdzieś jestem,też często się zastanawiam,czy to sen,czy brutalna rzeczywistość.Często zdarza mi się również,że skądś kojarzę niektóre miejsca,czy sytuacje,w których nigdy nie byłam-jakby deja vu.To jest koszmarne.Nie jest mi łatwo i dobrze z tym.Uciekam od społeczeństwa.Boję się wszystkiego.

Witaj,
objawy tzw.de[ersonalizacji mogą mieć rózne podłoże,więc zacznij od badań neurologicznych a następnie możesz skorzystać z pomocy psychiatry i pschoterapeuty ,gdyż lepiej wiedzieć,czy nie jest to stan wymagający wspomożenia lekami.Tak,czy owak,objaw jest często związany z silnym lękiem,o którego przyczynach nic nie wiemy a mogą być następstwem trwającej traumy,z którą sobie nie radzisz.Jeżeli będziesz gotowa,zachęcam do kontaktu.
Serdecznie pozdrawiam