Szanse na odzyskanie chłopaka

Nie wiem jak mam to odebrać. Kiedys było niby cos miedzy nami tzn chcieliśmy ale ja go olalam potrm on sb kogos znalazł. Ja od paru no dosc długich miesięcy chciałam to naprawić . Pytając go czy by cofnął czas powiedział ze by cofnął ale jednak jest z tą dziewczyną . Nie wiem cxy mam jakies szanse czy powiedział mi to zeby mi przykro nie było nie wiem.Ja ciagle siedze i płacze i nie wiem co mam ze sobą zrobic

Najlepiej będzie jak zqakceptuje pani obecną sytuację i nie będzie zywila nadziei na jej zmianę. Chłopak obecnie układa sobie relację z inną dziewczyną i to jest faktem. Podsycanie w sobie uczuć do niego przy jednoczesnym braku zainteresowania z jego strony może skutkować pani dużym dyskomfortem psychicznym. Pozdrawiam

Ja też tego nie wiem, wie to jedynie Pani były chłopak. Jeśli ktoś mówi, że czas by cofnął ... a tego nie robi, to ja to rozumiem w ten sposób: ten mężczyzna ceni Panią, była Pani dla niego kimś ważnym, czasu cofnąć nie można. Proszę skupić się na sobie, poświęcać czas temu, co Pani lubi. Były partner wie, że Pani chciałaby z nim być i to wystarczy. Czasem rzeczy dzieją się same, gdy już się nimi nie zadręczamy ...