Szybkie przybywanie wagi przy zdrowym żywieniu

Mam 18 lat, jem zdrowo, ćwiczę. Ważyłam 60 kg przy wzroście 170. A po miesiącu miałam już 90 kg !!!! Nie wiem jak to się stało ! Czemu przytyłam ?

Witam serdecznie. Proszę sprawdzić czy waga jest prawidłowo ustawiona. Warto prześledzić Pani sposób żywienia w tym celu trzeba przeprowadzić wywiad żywieniowy. Wtedy będzie można ustalić więcej .
Proszę o kontakt info@diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Witam serdecznie,

Ćwiczenia mogą spowodować lekki wzrost wagi, ponieważ budujemy mięśnie które ważą więcej niż tkanka tłuszczowa. dodatkowo podczas ćwiczeń może nam sie zbierać woda w organizmie, szczególnie jak zbyt mało pijemy.

Jednak Pani wzrost wagi jest bardzo niepokojący bo to aż 30kg w miesiąc! Nie mozna sie tu doszukiwać problemów w diecie tylko od razu udać się do lekarza pierwszego kontaktu i poprosić o skierowanie na badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk