Termoplastyczna poduszka dla 3-miesięcznego dziecka

Witam, ponieważ mój trzymiesięczny synek ulewa zakupiłam dla niego termoplastyczna poduszkę klin, jednak mam teraz wątpliwości czy taka poduszka jest zdrowa dla kręgosłupa dziecka? dziękuję pozdr

nie zaleca się układania na poduszkach dzieci do ukończenia 1 r. z. W przypadku ulewania można podnnieść całe łóżeczko lub materac pod kątem ok 30 stopni. Pozdrawiam