Tęsknota za ludźmi z praktyk

3 tygodnie temu skończyłam miesięczną praktykę, bo jestem w technikum. Bardzo mi się tam podobało, wszyscy byli bardzo mili i lubiłam to miejsce. Minęło już troche czasu, a ja nie potrafię przestać myśleć o tym miejscu i ludziach. Wspominam i myślę jak sobie radzą beze mnie, co robią i czy czasem mnie wspominają. Śniło mi się to 4 noce pod rząd. Nieustannie myślę o tym. Gdy mijam to miejsce, to patrzę w tą strone. Czy to jest normalne, że tak się zachowuje? Czy mam zapomnieć, aby nie zwariować?

Odpowiedź w tym miejscu niestety nie rozwiąże Pani problemu. Zachęcam Panią do zgłoszenia się do psychologa, psychoterapeuty. Może Pani skorzystać z pomocy w Poradni Zdrowia Psychicznego, w prywatnym gabinecie lub innych dostępnych miejscach.

Witam
Jeżeli zaprzyjaźniła się Pani z tymi ludźmi,
to może przechodząc obok tego miejsca mogłaby
Pani wstąpić tam i porozmawiać chwilę?
Myślę, że z miłymi ludźmi warto utrzymywać dobre relacje.
Niewykluczone, że w przyszłości będzie to miejsce
Pani pracy.
Pozdrawiam serdecznie