Trening brzucha na redukcji masy tłuszczowej

witam jestem na redukcji i nie mam dotepu do silowni mam w dmu ciearki drazek sztange jakie cwiczenia polecilibyscie na trening brzucha . Chcialabym podkrslic trenuje juz 1,5 roku. Jednak moje miesnie tylko sa widoczne podczas treningu dieta mam specjalna jestem pod okiem dietetyka. bylabym wdzieczna za akzda cenna rade.

Witam,

Jestem zdania, że w celach redukujących tkankę tłuszczową musimy podjąć się tzw. aerobów więc ćwiczeń tlenowych takich jak bieg, szybki marsz, rowerek, orbitrek - wysiłek ten powinien trwac min 40 minut. Przy lokalnych ćwiczeniach np. brzuszki itp wzmocnimy daną grupę mięśni, jednak nie uzyskamy zakresu biochemicznego sprzyjającego lipolizie. Nie mniej jednak są one świetnym uzupełnieniem treningu cardio.

Kamila Ziemann Dietetyka

Polecam codziennie cwiczyc"6 weidera" (wiele informacji jest w internecie) i wlaczyc do tego taka aktywnosc jak rower lub bieganie 2 razyw tygodniu. Pozdrawiam, Kamila Ziemann dietetyk, EFEKT Centrum Dietetyczne