Trening na rozbudowanie mięśni

czy trening tabata rozbudowuje miesnie? a mozna go robic na czczo czy sa jakies przeciwwskazania?

Witam,
nie polecam ćwiczyć na czczo, tabata to bardzo intensywny trening i lepiej wykonywać go około 30-60 minut po lekkim śniadaniu. Jest to dobry trening metaboliczny spalający tkankę tłuszczową. Kiedy zmniejsza się ilość tłuszczu w ciele mięśnie są wyraźniej zarysowane.