Trening mięśni brzucha

witam,wiem ze tabate mozna robic 3 razy w tygodniu i co moge robic jeszcze tego samego dnia czy trening miesni brzucha czy calego ciala? a do treningu turbo spalania co moge dodac tego samego dnia?

Dzień dobry,
Wszystko zależy od stopnia wytrenowania. Często tabatę robi się na koniec treningu siłowego zamiast typowych ćwiczeń "cardio". Jeśli więc czuje się Pani na siłach każdego z tych trzech dni może Pani wybrać inną partię ciała i wykonać ćwiczenia ukierunkowane właśnie na nią. Tak samo można potraktować trening typu "turbospalanie". Np. poniedziałek: nogi + pośladki i tabata, środa: brzuch i tabata, piątek: ręce + plecy i turbospalanie, niedziela: tabata + streching. Taka ilość treningów dla osoby trenującej amatorsko jest w zupełności wystarczająca. Proszę jednak pamiętać o obserwacji swojego organizmu, jeśli np. jest Pani osobą początkującą takie zestawienie może być zbyt obciążające i w dniu, kiedy robimy tabatę, nie powinniśmy wykonywać już innego treningu.