Trudności z opanowaniem jedzenia

Witam Mam duży problem z pochamowaniem się od Jedzenia prze to cierpi mój żołądek bardzo Duża nie sprawność i zgaga. Niestety na regularne posiłki nie mam takiej możliwości, pracuje po 12 h. Proszę o pomoc co mam zrobić żeby trochę ograniczyć jedzenie.

Dzień dobry,
doradzam wizytę u dietetyka w celu analizy Pani sposobu żywienia oraz wprowadzenia zmian, które polepszą Pani samopoczucie.

Pozdrawiam
Katarzyna Krupińska