Trudności z zasypianiem od kilku lat

Od kilku lat mam problemy ze snem. W ciągu dnia czuję się nieźle.Późne popołudnia i wieczory są bardzo trudne. Jestem pobudzona, "rozdygotana", trudności z oddechem.Mimo,że staram się przestrzegać higieny snu mam ogromne trudności z zasypianiem, jeśli zasnę budzę się co dwie, trzy godziny. Jestem ciągle zmęczona. Czy wskazane byłoby zażywanie leków uspakajających. Co mam robić aby się nie męczyć?

Proponuję skonsultować się z psychiatrą, on/ona będzie pewnie w stanie postawić odpowiednią diagnozę i zasugerować sposób leczenia.

Pozdrawiam